Bar Yönetimi, Operasyon ve Danışmanlık


Bir barı düzgün ve verimli bir şekilde çalıştırmak zaman, yetenek ve kaynak gerektirir. POS işlemlerinden doğru yeteneği barın arkasına yerleştirmeye kadar, bu yüksek kârlı alanda en yüksek performans için restoran bar iş planları geliştiriyor ve barlar ve bar konseptleri oluşturup özelleştiriyoruz.

Bizim için barmenlik sanatı ön plandadır. Her şeyin ayrıntıda olduğuna inanıyoruz.

Dünya çapındaki müşterilerimize en iyi bar iş planlarını ve içecek konseptlerini ortaya koymaları için rehberlik etme başarımız şu dört ortak paydaya sahiptir: kendine güvenen yetenek, gerçek marka elçileri, cazip bir menü ve öne çıkacak araçlar ve kaynaklar.

İster bara özel bir konsept olun, ister bar alanınız daha büyük bir projenin parçası olsun, bar ve içecek konseptli hizmetler harika bir gelir kaynağı olabilir ve misafirleriniz arasında bir takip yaratabilir.

El yapımı kokteyl, bar servisi ve bar operasyon uzmanlarımızın, bar ve içecek işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için kapsamlı bilgilerini sağlamasına izin verin. Restoran ve bar yönetimi danışmanlarımız, bar iş planınızı başlatmanıza ve geliştirmenize, bar operasyonlarınızı güçlendirmenize ve bar yöneticileri olarak size ve ekibinize rehberlik etmenize yardımcı olacaktır.