HAKKIMIZDA


TUTKUMUZUN TARİFİ

Her yönüyle danışmanlıklarımızda Yiyecek ve içecekten ve tüketicinin taleplerinden tutkuyla ilham alıyoruz. Tüketicinin her zaman bir adım onünde başarılı pazarlama, eğitimler, açılışlar için yeni konseptler, farklı tasarımlarda Restaurant Cafe ve Barlar, finansal modelleme, Çesitli mutfaklarda veya karma menulerin oluşturulması analizi ve styling danışmanlıklarında yatırımcılarala 30 yıllık yerli ve uluslararası tecrübelerimizi paylaşmak bizim tutkulu yolculuğumuzdur.


MİSYONUMUZ,   İŞ SÜRECİMİZ     EKİBİMİZ

 Business discussion

15

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK Yiyecek İçecek işletmelerine profesyonel danışmanlık hizmetler vermektedir. Yatırımcıların Yiyecek içecek işletmesi kuruluş aşamasından, projelendirme çalışmalarına, alt yapı yatırımından, operasyona kadar tüm aşamalarında danışmanlık hizmeti verilmektedir. Danışmanlık hizmeti kapsamında, İşletilmekte olan yiyecek içecek işletmelerinin denetlenmesi, performanslarının değerlendirilmesi, verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılması için yapılması gerekenleri analiz eder ve yatırımcıyla paylaşır.

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK Turizm ve otelcilik sektöründe özellikle yiyecek ve içecek departmanları, Restaurant lar, Cafeler, gece kulüpleri,   proje geliştirme, yatırım aşaması, işletmecilik ve yönetimi de kapsayan konularda profesyonel destek hizmetleri sunmaktadır. Yerli ve yabancı her biri kendi konusunda uzman profesyoneller tarafından verilen bu hizmetler Türkiye’de Yiyecek ve İçecek sektörünün sağlıklı bir şekilde geliştirilmesini, karlı ve istikrarlı yönetilmesini hedeflemektedir.

GNC RESTAURANT DANIŞMANLIK gerek almayı düşündüğünüz markadan franchise danışmanlığı,gerekse kendi bünyemizde olan markalarından franchise almak için danışmalık ve destek vermektedir.

,