Restaurant Tasarım Hizmetleri


GNC Restaurant Danışmanlık profesyonel tasarım personeli, müşterilerinin özel ihtiyaçlarını kendi benzersiz anlayışıyla uygulayarak sadece cazip değil aynı zamanda oldukça işlevsel olan restoran tasarımlarını geliştirir. Etkili ve uygun fiyatlı tasarım hizmetleri için endüstri standardı oluşturduk. Bunların hepsi kapsamlı araştırma ile müşterilerimizin işleriyle ilgili çok fazla öğrenme felsefemize dayanmaktadır.

İşleme, mevcut alan için potansiyel oturma kapasitesi analizi ile başlıyoruz. Gerekli mobilya ve ekipmanı, müşterinin istediği tarzı veya tasarımı, servis personelinin beklenen ihtiyaçları ve genel bütçe gereksinimlerini belirlemek için müşteriyle birlikte çalışır karar veririz.

GNC tasarımcıları daha sonra, bir ön ekipman ve mobilyalar bütçesi ile birlikte, müşteri onayı için yerleşim planı düzenini oluştururlar. Kat planı tamamlandıktan sonra, Hijyen kurallarına uygun olarak diğer gerekli onaylar için CAD (3D) yoluyla planlar hazırlanır.

RENKLİ TASARMLAR, KUMAŞLAR, MOBİLYALAR, ZEMİNLER VE SABİT ÜNİTELER

Bir sonraki adım renk uyumları, kumaşlar, mobilyalar, kaplamalar ve demirbaşları içeren İç Tasarım geliştirmeleridir. Bu, tesisin genel atmosferinin oluşturulmasında kritik bir adım olup tesisin marka kimliğinin oluşturulmasına yol açmaktadır.

Tasarım süreci, son tasarım aşaması boyunca müşteriye, mimara ve yükleniciye firmaya yardımcı olarak, iç tasarım, mimari özellikler ve diğer unsurları bütünleştiren detaylı inşaat çizimleriyle sonuçlanır.